چهار نکته خردمندانه برای انتخاب یک هنرمند تاتو صورت که باید دانست

هنرمند تاتو صورت

انتخاب هنرمندتاتو صورت مناسب هنگام خالکوبی یا به عبارتی انتخاب تاتو کار ، بسیار مهم است زیرا این فرد، شخصی است که قرار است اثری از خود بر روی بدن شما برجای بگذارد که برای همیشه باقی می ماند. همچنین شخصی خواهد بود که ایده خال کوبی شما را به واقعیت تبدیل می کند، به همین دلیل شما باید فردی را انتخاب کنید که به او اعتماد کنید. همچنین باید صبور باشید زیرا خال کوبیان خوب معمولاً مشتری های زیادی دارند و مواقعی پیش می آید که مجبور می شوید ماه ها قبل از انجام خال کوبی خود صبر کنید، اما جای نگرانی نیست زیرا در خالکوبی، جای عجله نیست.

سبک و کار تاتو صورت

شاید یکی از هنرمندان خالکوبی که دنبال می کنید توجه شما را به دلیل این که سبک و کار آنها را دوست دارید و احساس می کنید انتخاب درستی هستند را به خود جلب کرده باشد. اگر هنوز هنرمند خال کوبی مناسب خود را پیدا نکرده اید ، راهنمای زیر کمک زیادی به شما در انتخاب هنرمند درست در این زمینه می کند.

صبور باشید هنگام تاتو صورت

باید توجه داشته باشید که هنرمندان خال کوبی خوب تقاضای زیاد و برنامه شلوغی دارند. ممکن است مجبور شوید از ماه ها قبل، وقت برای تاتو صورت رزرو کنید. مواردی نیز وجود دارد که برای به دست آوردن تاتو مورد دلخواه خود مجبور به سفر به شهر دیگری هستید. شما باید وقت و تلاش خود را برای این فرآیند سرمایه گذاری کنید. قیمت نیز باید یکی از فاکتورهای انتخاب تاتو کار باشد، اما شما نباید گزینه ارزان را انتخاب کنید زیرا ممکن است در نهایت از نتیجه کار پشیمان شوید.

سبک تتو صورت هنرمند

مهم است که به سبک هنرمند خالکوبی که انتخاب کرده اید، نگاه کنید. بسیاری از تاتو صورت کاران تمایل دارند که در یک یا دو سبک تخصص داشته باشند و سبک های دیگر را انجام نخواهند داد. نباید برخلاف سبک هنرمند، طرحی داشته باشید و آنها را مجبور به انجام کاری کنید که با آن آشنایی ندارند و راحت نیستند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال خالکوبی به سبک ژاپنی هستید، از یک هنرمند متخصص در آن، استفاده کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب سبکی است که دوست دارید زیرا به شما کمک می کند هنرمندی با تجربه در آن سبک را پیدا و انتخاب کنید. همچنین کمک می کند تا خطر پایان دادن به طرح خال کوبی را که دوست ندارید کاهش دهد.

از کار و محیط آن ها بازدید کنید

هنگامی که یک فرد هنرمند داشته باشید که در سبک مورد نظر شما تخصص دارد، با روند انتخاب بهترین تاتو کار صورت از لیست خود شروع می کنید.

یکی از بهترین روش های انتخاب صحیح مراجعه به آن هاست، اما در صورت عدم امکان می توانید نمونه کارهای آنلاین آن ها را بررسی کنید. در حالی که به کار آنها نگاه می کنید ، بهتر است سوالات زیر را از خود بپرسید :

  • آیا می خواهم این سبک کار و طرح برای همیشه روی پوست من بماند؟
  • آیا این خطوط تمیز و مستقیم هستند (دندانه دار یا لرزان نیستند)؟
  • آیا رنگ آمیزی و سایه زنی سازگار و صاف است؟
  • آیا خال کوبی ها به خوبی روی بدن قرار گرفته و اندازه دارای اندازه مناسب هستند؟

همچنین باید از افراد دیگر نیز سوال کنید، و تصاویر واقعی از کارهای هنرمند را پیدا کنید زیرا باعث می شود راحت تر تاتو کار خود را انتخاب کنید.

اگر با کار یک هنرمند راحت نیستید ، این کار را نکنید و از رفتن پیش ایشان خودداری کنید.

در حال مشاهده نمونه کارهای تاتوی صورت هنرمند

بیشتر هنرمندان در مغازه ها کار می کنند و همچنین ممکن است از شهری به شهر دیگر یا حتی کشورها سفر کنند. اگر هنرمندی که دوست دارید در منطقه محلی شما کار می کند، می توانید به آنجا مراجعه کرده و نمونه کارهای تاتو صورت را ببینید و همچنین می توانید درباره آموزش تاتو یا آموزش تاتو بدن نیز اطلاعاتی از تاتو کار کسب کنید. بسیار مهم است که به تمیزی محل کار آن ها نیز توجه کنید. اگر احساس می کنید محل کار آن ها به اندازه دلخواه شما تمیز نیست، پس بهتر است به دنبال هنرمند تاتو کار دیگری بگردید.

انواع تاتو

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی آموزش تاتو یا آموزش تاتو بدن و یا آموزش میکروبلیدینگ با هنرمندان و متخصصان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید